Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress oy

Evento

Väritehtaankatu 8  4.krs,
01300 Vantaa

Tilaajapalvelun yhteystiedot

evento@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@eventolehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Johtaja, mediamyynti ja kumppanuudet

nina.harlin@media.fi
+358 400 629 400

Henkilöesittely>>

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@media.fi
+358 40 537 4272

Henkilöesittely>>

Tiia Heikkilä

Tiia Heikkilä

Myyntipäällikkö

tiia.heikkila@media.fi
+358 40 351 7847

Arttu Kantanen

Arttu Kantanen

Markkinointi- ja myyntiassistentti

arttu.kantanen@media.fi
+358 40 661 5811

Toimitus

Outi Tuomivaara

Outi Tuomivaara

Päätoimittaja

outi.tuomivaara@media.fi

+358 44 550 5184

Hanna Leino

Hanna Leino

Tuottaja

hanna.leino@media.fi

+358 44 088 1883

Maaret Launis

Maaret Launis

Tuottaja

maaret.launis@media.fi
+358 40 851 3971

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@media.fi

+358 44 744 0077

Henkilöesittely>>

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@media.fi

+358 40 724 8583

Henkilöesittely>>

Sulje mainos Tilaa Evento