Yhteystiedot

Keskisuomalainen Oyj Aikakauslehtiryhmä
Evento
Mäkelänkatu 56, 3. krs,
00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

evento@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@eventolehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@eventolehti.fi
+358 400 629 400

Merja Calton

Merja Calton

Mediakonsultti

merja.calton@eventolehti.fi
+358 40 503 8027

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@eventolehti.fi
+358 40 537 4272

Mia Rönkä

Mia Rönkä

Markkinointikoordinaattori

mia.ronka@eventolehti.fi
+358 40 546 7906

Emilia Söderholm

Emilia Söderholm

Markkinointi-, myynti- ja tapahtumakoordinaattori

emilia.soderholm@eventolehti.fi
050 4125613

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@eventolehti.fi
+358 400 133 955

Terhi Pääskylä-Malmström

Terhi Pääskylä-Malmström

Toimituspäällikkö

terhi.malmstrom@eventolehti.fi
+358 50 544 1973

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimittaja

maaret.launis@eventolehti.fi
+358 40 637 5448

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimittaja

jaana.vainio@eventolehti.fi
+358 40 671 9722

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

044 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

040 724 8583