Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress oy

Evento

Väritehtaankatu 8  4.krs,
01300 Vantaa

Tilaajapalvelun yhteystiedot

evento@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@eventolehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@eventolehti.fi
+358 400 629 400

Henkilöesittely>>

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@eventolehti.fi
+358 40 537 4272

Henkilöesittely>>

Niko Torniainen

Niko Torniainen

Markkinointi-, myynti- ja tapahtuma-assistentti

niko.torniainen@eventolehti.fi

+358 40 673 2883

Henkilöesittely>>

Toimitus

Kimmo Kallonen

Kimmo Kallonen

Vt. päätoimittaja

kimmo.kallonen@media.fi

+358 400 455 845

Miia Manner

Miia Manner

Toimituspäällikkö

miia.manner@eventolehti.fi

+358 40 530 9141

Henkilöesittely>>

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimittaja (vanhempainvapaalla)

maaret.launis@eventolehti.fi
+358 40 757 1356

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@eventolehti.fi

+358 44 744 0077

Henkilöesittely>>

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@eventolehti.fi

+358 40 724 8583

Henkilöesittely>>

Sulje mainos Tilaa Evento