Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen, Omnipress Oy

Evento

Mäkelänkatu 56, 3. krs,00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

evento@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@eventolehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@eventolehti.fi
+358 400 629 400

Merja Calton

Merja Calton

Myyntipäällikkö

merja.calton@eventolehti.fi
+358 40 503 8027

Marke-Riitta Knuts

Marke-Riitta Knuts

Projektipäällikkö

marke-riitta.knuts@aromilehti.fi

+358 40 546 7906

 

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@eventolehti.fi
+358 40 537 4272

Mari Kanerva

Assistentti

mari.kanerva@eventolehti.fi

+358 40 413 3634

Mella Pesonen

Mella Pesonen

Markkinointi- ja tapahtumakoordinaattori

mella.pesonen@eventolehti.fi

+358 400 438 644

Jonina Korander

Jonina Korander

Tapahtumakoordinaattori

jonina.korander@eventolehti.fi
+358 40 844 4448

Linda Huhtinen

Linda Huhtinen

Kirjoittaja

linda.huhtinen@eventolehti.fi
+358 50 551 4336

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@eventolehti.fi
+358 400 133 955

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimituspäällikkö

jaana.vainio@eventolehti.fi
+358 40 671 9722

Miia Manner

Toimittaja

miia.manner@eventolehti.fi

+358 40 530 9141

Juha Peltonen

Juha Peltonen

Toimittaja
juha.peltonen@eventolehti.fi
+358 50 554 6426

Mia Weckström

Mia Weckström

Toimittaja

mia.weckström@eventolehti.fi

+358 40 554 7728

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimittaja

maaret.launis@eventolehti.fi
+358 40 637 5448

Vanhempainvapaalla.

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

+358 44 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

+358 40 724 8583