Yhteystiedot

Mediatalo Keskisuomalainen Oyj Aikakauslehtiryhmä
Evento
Mäkelänkatu 56, 3. krs,
00510 Helsinki

Tilaajapalvelun yhteystiedot

evento@media.fi
puh. (09) 273 00 200

Palautteet ja terveiset

terveiset@eventolehti.fi

 

Myynti ja markkinointi

Nina Harlin

Nina Harlin

Liiketoimintajohtaja

nina.harlin@eventolehti.fi
+358 400 629 400

Merja Calton

Merja Calton

Myyntipäällikkö

merja.calton@eventolehti.fi
+358 40 503 8027

Anja Moilanen

Anja Moilanen

Myyntipäällikkö

anja.moilanen@eventolehti.fi
+358 40 537 4272

Emilia Söderholm

Emilia Söderholm

Markkinointi-, myynti- ja tapahtumakoordinaattori

emilia.soderholm@eventolehti.fi
050 412 5613

Linda Huhtinen

Linda Huhtinen

Kirjoittaja

linda.huhtinen@eventolehti.fi
050 551 4336

Jonina Korander

Jonina Korander

Tapahtumakoordinaattori

jonina.korander@eventolehti.fi
040 844 4448

Toimitus

Heli Koivuniemi

Heli Koivuniemi

Päätoimittaja

heli.koivuniemi@eventolehti.fi
+358 400 133 955

Jaana Vainio

Jaana Vainio

Toimituspäällikkö

jaana.vainio@eventolehti.fi
+358 40 671 9722

Juha Peltonen

Juha Peltonen

Toimittaja
juha.peltonen@eventolehti.fi
050 554 6426

Mia Weckström

Mia Weckström

Toimittaja

mia.weckström@eventolehti.fi

040 554 7728

Maaret Launis

Maaret Launis

Toimittaja

maaret.launis@eventolehti.fi
+358 40 637 5448

Vanhempainvapaalla.

Hanna-Mari Jaakkola

Hanna-Mari Jaakkola

Johtava Art Director

hanna-mari.jaakkola@aromilehti.fi

044 744 0077

Heli Kotiranta

Heli Kotiranta

Art Director

heli.kotiranta@aromilehti.fi

040 724 8583